Китайський культурний центр

Центр Китайської культури є наймолодшим серед Східних Центрів ХНПУ імені Г.С.Сковороди (хоча саме китайська спеціальність була першою зі східних, яку було відкрито за ініціативи І.Ф. Прокопенка ще у 1994 р.), і ми сподіваємось на офіційне відкриття Центру вже найближчим часом.

Китайська мова

Однак завдяки ініціативі відповідальної за роботу Центру викладача кафедри східних мов Рудої Наталії Вікторівни вже у вересні-листопаді 2015 року Центром було проведено наступні заходи:

  1. Відкрита лекція з географічного положення та особливостей адміністративного розподілу КНР
  2.  Майстер-клас з каліграфії (із залученням китайців-аспірантів кафедри теорії та методики професійної освіти)
  3. Лекція-майстер-клас з китайської медицини, яку на запрошення Центру проводила імідж терапевт 5-ї степені Пекинського інституту «Кундавелл», практик Чжун Юань Цигун
  4. Екскурсії до буддійського монастиря Чук-Лам (м.Харків)
  5. Майстер-клас з китайської гімнастики Тай Ць Цюань.

Також при Центрі в якості експерименту створена волонтерська група ситуативних перекладачів з китайської мови з числа студентів 3-5 курсів спеціальності «англійська мова, китайська мова» для надання перекладацьких послуг як в системі ХНПУ імені Г.С.Сковороди, так і для зовнішніх користувачів

61168,  м. Харків, вул. Валентинівська, 2, кор. В, к. 501,
тел.(0572)68-61-74
e-mail:

Сєкіна Наталія Дмитрівна

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.