Китайський культурний центр

Китайський культурний центр було відкрито у січні 2016 року за рішенням ректора ХНПУ імені Г.С.Сковороди акад. Івана Федоровича Прокопенко завдяки гранту Ханьшанського педагогічного університету (КНР) під час візиту офіційної делегації означеного університету на чолі з ректором паном Лінь Луньлунь.

Основними завданнями Китайського культурного центру є: популяризація китайської мови та культури у Харкові та Харківській області; поглиблення культурних та освітніх зв’язків між ХНПУ та університетами КНР; надання актуальної інформації про Китай; надання своєчасної інформації щодо освітніх та культурних програм, які пропонують університети Китаю; допомога випускникам китайського відділення у працевлаштуванні в закладах середньої освіти КНР.

Китайський культурний центр тісно співпрацює з посольством КНР в Україні, Інститутом Конфуція у Харкові, із закладами середньої освіти Харкова та області.

Презентація китайського культурного центру

Новини:

61168,  м. Харків, вул. Валентинівська, 2, кор. В, к. 501,
тел.(0572)68-61-74
Email: shidna_kafedra@hnpu.edu.ua

Завідувач:

Сєкіна Наталія Дмитрівна

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.