Наукова діяльність факультету історії і права

План наукової роботи на факультеті історії і права на 2023/2024 н.р.

З приємністю повідомляємо, що Програма імені Фулбрайта в Україні / Київський офіс Інституту Міжнародної Освіти оголошує початок приймання заявок для участі в чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування і проведення дослідження на 2024–2025 академічний рік.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ ТА ВИПУСКНИКІВ ЗВО
• FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.
ДЛЯ МОЛОДИХ ВИКЛАДАЧІВ ТА ДОСЛІДНИКІВ
• FULBRIGHT FOREIGN LANGUAGE TEACHING ASSISTANT PROGRAM: Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців.
• FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.
ДЛЯ КАНДИДАТІВ ТА ДОКТОРІВ НАУК, ДОСЛІДНИКІВ ТА ФАХІВЦІВ
• FULBRIGHT VISITING SCHOLAR PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців.

ТОП-50 грантів доступні за QR-кодом

Академічна мобільність у межах програми Міжнародних міждисциплінарних літніх шкіл Університету імені Адама Міцкевича (м. Познань, Республіка Польща)

Наукові заходи факультету

Основні напрями наукової діяльності