Наукова діяльність факультету історії і права

З приємністю повідомляємо, що Програма імені Фулбрайта в Україні / Київський офіс Інституту Міжнародної Освіти оголошує початок приймання заявок для участі в чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування і проведення дослідження на 2024–2025 академічний рік.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ ТА ВИПУСКНИКІВ ЗВО
• FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.
ДЛЯ МОЛОДИХ ВИКЛАДАЧІВ ТА ДОСЛІДНИКІВ
• FULBRIGHT FOREIGN LANGUAGE TEACHING ASSISTANT PROGRAM: Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців.
• FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.
ДЛЯ КАНДИДАТІВ ТА ДОКТОРІВ НАУК, ДОСЛІДНИКІВ ТА ФАХІВЦІВ
• FULBRIGHT VISITING SCHOLAR PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців.


ТОП-50 грантів доступні за QR-кодом


Запрошуємо аспірантів, студентів та інших молодих вчених взяти участь у конкурсі есе «Формування і головні етапи розвитку української державності: роль внутрішніх та зовнішніх чинників», що відбуватиметься у період 17 квітня – 10 травня 2023 р. у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди.

Детально про захід за посиланням.


Наукові заходи факультету


Основні напрями наукової діяльності
м. Харків, вул. Алчевських, 29
к. 305 (ст. метро «Пушкінська»)
тел. (057) 700-48-01

е-mаil: faculty_history_law@hnpu.edu.ua

Декан:

Людмила Дмитрівна Зеленська,

доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.