Наукова діяльність факультету історії і права

План наукової роботи на факультеті історії і права на 2024/2025 н.р.

Факультет історії і права вітає з 1 вересня та запрошує взяти участь 11 жовтня 2024 р. у роботі наукової студентсько-учнівської конференції «ХХІІІ Козацькі читання» учнів 5 – 11 класів ЗЗСО, здобувачів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої і вищої освіти.
Участь у конференції безкоштовна. Електронний варіант програми конференції та сертифікати будуть надіслані на електронні адреси учасників, вказані в їх заявках.
Заявки можна подати до 01 жовтня (включно).
Заявка

З приємністю повідомляємо, що Програма імені Фулбрайта в Україні / Київський офіс Інституту Міжнародної Освіти оголошує початок приймання заявок для участі в чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування і проведення дослідження на 2024–2025 академічний рік.

Основні напрями наукової діяльності

Наукові заходи факультету

м. Харків, вул. Алчевських, 29
к. 305 (ст. метро «Пушкінська»)