Науково-методичний тренінговий центр соціального та професійного розвитку людини

Науково-методичний тренінговий центр соціального і професійного розвитку людини займається напрямами професійного зростання та особистісного розвитку людини через:

• реалізацію всесвітньо визнаної концепції освіти та розвитку особистості «life-longlearning» шляхом ініціації, розробки, організації та проведення актуальних курсів, конференцій, програм, тренінгів, семінарів, круглих столів тощо, в яких є потреба та попит на інформаційному ринку, допомагають набути сучасних компетенцій, доповнюючи академічну освіту;
  • впровадження інноваційних форм здійснення навчального процесу;
  • організація та проведення майстер-класів, профорієнтаційних заходів, виїзних зустрічей тощо спрямованих на залучення уваги цільової аудиторії нашого ЗВО;
  • встановлення партнерських відносин з державними, міжнародними та громадськими організаціями з метою створення та реалізації спільних проектів в освітній сфері;
  • розробка концепцій наукових та соціальних проектів, що реалізуються через бюджетні та грантові фонди.

Спікери та ведучі освітніх заходів НМ тренінгового центру СПРЛ: внутрішні – співробітники НМ тренінгового центру СПРЛ та викладачі університету й зовнішні – залучені експерти.

Середовища проведення навчальних занять та заходів НМ тренінгового центру СПРЛ: наживо в аудиторіях університету, виїзні заходи, інтернет-середовище (змішані (гібридні) та дистанційні курси).

До складу науково-методичного тренінгового центру соціального і професійного розвитку людини входять науково-методичні лабораторії, що функціонують на громадських засадах:

• Науково-методична лабораторія громадської та міжкультурної освіти;
  • Науково-методична лабораторія з вивчення проблем освіти дорослих;
  • Науково-методична лабораторія STREAM освіти;
  • Науково-методична лабораторія інноваційних технологій початкової освіти;
  • Науково-методична лабораторія з охорони, розвитку та вдосконалення голосу представників голосомовних професій.

61002, м. Харків, провул. Фанінський, 3-В

e-mail: training.center.hnpu@gmail.com