Новини асоціації випускників

19.05.2021р.

12.05.2021р.
Асоціація випускників ХНПУ об’єднує факультетську родину.

12 травня український мовно-літературний факультет імені Григорія Квітки-Основ’яненко гостинно зустрічав випускницю 2014 року Людмилу Литвин (Базюк).

Людмила Іванівна розповіла про вибір професії та особливості журналістського ремесла, про свої студентські роки та викладацьку діяльність. У період з 2013-2020 рр. працювала учителем української мови та літератури в Комунальному закладі «Ватутінський ліцей Нововодолазької селищної ради», з січня 2020 по грудень цього ж року вчителем-сумісником української мови та літератури в Харківській загальноосвітній школі №59, влітку 2019 та 2020 років у Дитячому спортивному оздоровчому таборі «Маяк», викладачем гуртка «Журналістика» та педагогом-організатором (Миколаївська область). З січня 2021 року і по теперішній час працює редактором і кореспондентом у ТОВ «Редакція газети «Вісті Водолажчини» в смт. Нова Водолага.

На заході були присутні декан факультету проф. К.Ю. Голобородько, заступники декана, голова Асоціації випускників університету А.М. Цапко та студенти різних курсів факультету, які з великим задоволенням поставили низку питань випускниці. Під час спілкування всі мимоволі згадали свої студентські будні, традиційні заходи факультету та найяскравіші моменти навчання.


16.04.2021р. 

 

адреса: вул. Валентинівська 2, каб 319-В

е-mail: alumni@hnpu.edu.ua

Координатор:

Цапко Алла Миколаївна

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.