Новини кафедри одноборств, фехтування і силових видів спорту

Турпохід 2021


Кафедра долучилася до світового  челенджу #WhiteCard !

Вітаємо усіх з Міжнародним днем спорту!

Підтримуємо гасло МОК: "Спорт на благо розвитку та миру".


31 березня – 01 квітня 2021 року - Вітаємо Руслана Абдієва здобувача освіти12 групи, факультету фізичного виховання і спорту, який виборов срібну медаль Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед чоловіків до 23 років! Змагання відбулися у м. Суми.


17 березня 2021 року - Вітаємо студентку 12 групи факультету фізичного виховання і спорту Орину Довалентинову та її тренера Попову Марію Вадимівну (випускницю факультету ФВіС) з бронзовою нагородою Чемпіонату України з тхеквондо ВТФ! Змагання відбулися у м. Харкові.


12 березня 2021 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ІІ Міжнародна науково-практична Інтернет конференція «Фізична культура дітей, підлітків,молоді та дорослого населення в сучасному світі».

Нашу кафедру достойно представили доцент Олена Несен та студентка 3 курсу факультету іноземної філології Анастасія Ільченко, спільною доповіддю за результатами власних доробок поєднання викладання іноземної мови та фізичного виховання.

Пишаємося нашими студентами – вони різнопланові, талановиті та не бояться відкривати для себе нові напрямки наукових пошуків!


15 березня 2021 р. ВІТАЄМО студента факультету фізичного виховання і спорту Андрія Деркача, який у складі збірної команди Харківської області став чемпіоном України серед юніорів з фехтування на шпагах.


06-07 березня 2021 р. Вітаємо студента 12 групи факультету фізичного виховання і спорту Кирила Огаря з бронзовою нагородою ІХ міжнародного турніру з вільної боротьби пам'яті Ігоря Первачука. Змагання відбулися у м. Львові.


Лютий 2021 року насичений виступами та перемогами єдиноборців ХНПУ імені Г.С. Сковороди:

27-28.02.2021 року у м. Миколаїв відбувся турнір з греко-римської боротьби пам'яті олімпійського чемпіона Івана Богдана. Вітаємо студента 12 групи факультету фізичного виховання і спорту Руслана Абдієва з перемогою та виконанням нормативу "Майстра спорту України"!

23-25.02.2021 року Вітаємо студентку 22 групи факультету фізичного виховання і спорту Нікітінську Олену, яка стала двічі чемпіонкою України з боротьби сумо, у категоріях U-21 і U-23, а також срібною призеркою чемпіонату України серед жінок, що відбувся у м. Луцьку

22.02.2021 року Олена Нікітінська виборола бронзову медаль Міжнародного турніру з боротьби сумо "Кубок Любарта"!

21 лютого – Ражба Матвій чемпіон міжнародного турніру з боксу «Перлина Адріатики» (м. Будва, Чорногорія). В цьому турнірі взяли участь 140 боксерів з 13 країн світу!

 

 

13 лютого - Васютін Роман бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 22 років (м. Чернівці);

 

10 лютого – Абдієв Руслан став бронзовим призером XXVII Міжнародного турніру пам'яті Євгена Трухіна з греко-римської боротьби (м. Запоріжжя);

7 лютогоІсаєнко Даніїл виборов срібло чемпіонату України з боротьби самбо серед юніорів (м. Харків);

4 лютогоДар'я Гонцова завоювала бронзову нагороду чемпіонату України серед юніорів з фехтування на шаблях (м. Миколаїв);

Сич Ян посів друге місце на Етапі Кубку України ( турнір сильніших фехтувальників) з фехтування на шпагах (м. Київ)

Віримо у наших спортсменів! Чекаємо нових спортивних та життєвих перемог


29-30 січня 2021 року в м. Києві відбулись Всеукраїнські змаганнях з фехтування на шпазі серед молоді на честь Олімпійського чемпіона Григорія Крісса.

Вітаємо студента факультету фізичного виховання і спорту Дмитра Самойлова, який посів третє місце в особистих змаганнях.


24 листопада 2020 року у м. Вінниці завершився молодіжний чемпіонат України з боротьби сумо. Вітаємо студентку другого курсу факультету фізичного виховання і спорту Нікітінську Олену з перемогою!


1 листопада 2020 року студентка 2 курсу природничого факультету Андрусенко Людмила виконала норматив майстра спорту міжнародного класу та стала абсолютною переможницею серед жінок на змаганнях із пауерліфтингу

Тендітна Люда підняла штангу вагою 120,5 кг при власній вазі 48 кг

Бажаємо наснаги і подальших рекордів у спорті!


11 жовтня 2020 року ВІТАЄМО наших випускників (Романа Свічкаря, Максима Хвороста, Євгена Миргородського, Дениса Потапенка) і студентів факультету фізичного виховання і спорту (Євгена Горбачука - 2м. та Андрія Деркача - 3 м.), а також заслуженого тренера України Ірину Одокієнко з медальними виступами на Чемпіонаті України з фехтування!!!

Пишаємося нашими мушкетерами


11 жовтня 2020 року ВІТАЄМО студента 1 курсу факультету фізичного виховання і спорту Матвія Ражбу зі срібною нагородою молодіжного Чемпіонату України з боксу, що відбувається у місті Хмельницькому


04 жовтня 2020 року вітаємо студенток факультету фізичного виховання і спорту Плішань Анну і Довалентинову Орину, які під керівництвом випускниці факультету, МСМК Попової Марії Вадимівни стали бронзовими призерками відкритого Кубку Запоріжжя з олімпійського тхеквондо!


25-26 вересня 2020 року у м. Києві відбувається Кубок України з фехтування на шпагах!

Вітаємо студента юридичного факультету (економічного відділення) Яна Сича з перемогою в особистому заліку!


15 вересня 2020 року - Святкування річниці незалежності України, Дня фізичної культури і спорту в Україні, Всесвітнього дня фехтування ознаменувалося нагородженням видатних українських тренерів та спортсменів!

Вітаємо Заслуженого тренера України з фехтування, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту, старшого викладача кафедри одноборств, фехтування і силових видів спорту Ірину Одокієнко з нагородженням орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

Радіємо! ВІТАЄМО! Так тримати! Міцного здоров'я та талановитих учнів (наших студентів )

P.S.: на фото - Роман Свічкар (випускник факультетів фізичного виховання і спорту та економічного); Ірина Одокієнко; Григорій Крісс (олімпійський чемпіон)


12-13 вересня 2020 року вітаємо студентку 22 групи факультету фізичного виховання і спорту Нікітінську Олену з бронзовою нагородою чемпіонату України з пляжної боротьби, який відбувся у м. Одесі


9-10 вересня 2020 року вітаємо Дар’ю Гонцову, студентку другого курсу факультету фізичного виховання і спорту ХНПУ імені Г.С. Сковороди, зі срібною нагородою Чемпіонату України з фехтування на шаблях серед юніорів!

Змагання відбулися у місті Миколаєві.


06 вересня 2020 року вітаємо студента 3-го курсу факультету фізичного виховання і спорту Краснікова Кіріла з перемогою на молодіжному Кубку України з бойового самбо, який щойно завершився у м. Кароліно Бугаз!

 


05 вересня 2020 року вітаємо студента факультету фізичного виховання і спорту Андрія Деркача зі сріблом командної першості Чемпіонату України з фехтування на шпагах серед юніорів. Змагання відбулися у м. Миколаїв.


05 вересня 2020 року вітаємо студента 1-го курсу факультету фізичного виховання і спорту Руслана Абдієва з бронзовою нагородою чемпіонату України з греко-римської боротьби серед кадетів!


04 вересня 2020 року вітаємо студента 2-го курсу факультету фізичного виховання і спорту Ісаєнка Данііла з перемогою на молодіжному Кубку України з боротьби самбо серед юнаків. А також студента 4-го курсу факультету фізичного виховання і спорту Раєвського Дениса зі здобуттям срібної нагороди Кубку України з боротьби самбо серед юніорів, які проходять у м. Кароліно-Бугаз!


 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.