Новини кафедри практики англійського усного і писемного мовлення

English Speaking Club

7 червня 2022 року відбулося засідання клубу English-Speaking Club для першокурсників, присвячене ознайомленню студентів з географічним положенням, ключовими історичними подіями Великої Британії; політичним устроєм, системою освіти та культурним життям британців; а також з основними етапами історичного розвитку англійської мови.

Щорічний конкурс декламації

1 червня 2022 року на кафедрі практики англійського усного і писменого мовлення відбувся четвертий щорічний Конкурс декламації віршів англійською мовою, в якому взяли участь студенти першого та другого курсів факультету іноземної філології. Студенти представили на конкурсі вірші англомовної поезії, презентацію яких журі оцінювало за трьома критеріями: голос та артикуляція, розуміння та виконання. Цьогоріч призові місця посіли: 1 місце – Желновач Олександра, 2 місце розділили Базлова Анастасія та Ковтуненко Евеліна, 3 місце посіли Данилішина Анна та Світлична Ангеліна.

1 червня 2022 року на кафедрі практики англійського усного і писемного мовлення в онлайн режимі відбулася щорічна студентська науково-практична конференція за участю студентів 1 та 2 курсу факультету іноземної філології. Модераторами заходу – доцент Лаврухіна В.Л. та доцент Шевченко А.Г.

Учасники конференції представили наукові доповіді з актуальних питань дослідження англійської мови та доповнили їх презентаціями.

19 травня 2022 року на кафедрі практики англійського усного і писемного мовлення в онлайн режимі відбулася щорічна студентська науково-практична конференція за участю студентів 1 курсу факультету іноземної філології. Модераторами заходу – викладач Соляник В.І. та доцент Єгорова О.В.

Роблячи свої перші кроки в науково-дослідній роботі університету, здобувачі  представили наукові доповіді з актуальних питань дослідження англійської мови і літератури та проілюстрували їх яскравими презентаціями.

Профорієнтаційна робота зі старшокласниками

04.05.2022 було проведено он-лайн зустріч з учнями 10го класу спеціалізованої школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов при Харківській гімназії № 46 ім. М.В.Ломоносова. Зустріч була присвячена питанням, з якими стикаються старшокласники, обираючи майбутню професію. Учні з цікавістю дискутували щодо обрання професії вчителя, висловлювали своє відношення до роботи освітян. Особлива увага була приділена вступній кампанії у ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

Зустріч була проведена доц. каф. ПАУПМ Лаврухіною В.Л. та доц. Шевченко А.Г.

English Speaking Club

10 грудня відбулося засідання англомовного клубу під керівництвом доцента Єгорової О.В.  Тема: Новий рік та Різдво в англомовних країнах. Студенти І курсу готували презентації за результатами самостійних досліджень, наприклад, «Образ Санта Клауса в американських кінофільмах», «Образ Різдва в англомовних піснях» і таке інше, співали пісні на тему засідання клубу, декламували вірші, готували і проводили вікторину.

19 квітня 2021 року на кафедрі практики англійського усного і писемного мовлення у форматі онлайн відбулася традиційна студентська науково-практична конференція «Лінгвістичні, літературознавчі та країнознавчі пошуки молодих дослідників» за участю студентів 3 курсу факультету іноземної філології. На конференції були представлені дослідження з ономастики, стилістики, когнітивної лінгвістики, а також лінгводидактики. Модератори заходу – канд. філол. наук, доцент О. В. Зосімова і канд. філол. наук, доцент Т. В. Подуфалова – відзначили зацікавленість здобувачів науковою роботою, готовність до обговорення та обміну досвідом, високий рівень володіння інформаційними технологіями, що засвідчили, зокрема, комп’ютерні презентації результатів досліджень студентів. Усі доповідачі нагороджені дипломами за активну участь у роботі конференції.

Зустріч з учнями 11-А класу Харківської гімназії №55 Харківської міської ради

22 лютого 2021 року доцентом кафедри ПАУПМ ХНПУ імені Г.С. Сковороди Маріною О.В. було проведено профорієнтаційний захід, а саме, зустріч з учнями 11-А класу Харківської гімназії №55 Харківської міської ради.Під час зустрічі на тему: "Вчитель майбутнього" Маріна О.В. разом із учнями обговорили перспективи та можливості, які дає професія вчителя у 21 столітті. Під час зустрічі Маріна О.В. ознайомила учнів із правилами вступу до ХНПУ імені Г.С.Сковороди, відповіла на запитання молоді, розповіла про видатних випускників вузу.

Профорієнтація кафедри практики англійського усного і писемного мовлення

28 січня 2021 р. доцентом кафедри ПУПМ ХНПУ ім.Г.С.Сковороди Лаврухіною В.Л. було проведено профорієнтаційний захід, а саме, зустріч зі старшокласниками СШ №139 10-А та 10-Б класів. Під час зустрічі на тему «Професія вчитель: за та проти» Лаврухіна В.Л. ознайомила учнів із правилами вступу до ХНПУ ім.Г.С.Сковороди та відповіла на питання, які хвилюють майбутніх абітурієнтів.

28 січня 2021 р. доцентом кафедри ПУПМ ХНПУ ім.Г.С.Сковороди Шевченко А.Г. було проведено профорієнтаційний захід, а саме, зустріч зі старшокласниками СШ №139 11-А та 11-Б класів. Під час зустрічі на тему «Вчитель: робота чи покликання» Шевченко А.Г. разом із учнями обговорили труднощі та позитивні аспекти роботи вчителя. Шевченко А.Г. дала відповіді на запитання, які поставили старшокласники, заохочуючи їх зробити вибір на користь вступу до ХНПУ ім.Г.С.Сковороди.

Позанавчальна робота викладачів

кафедри практики англійського усного і писемного мовлення

№

Вид роботи