Підготовче відділення для іноземних здобувачів вищої освіти

Підготовче відділення для іноземних здобувачів вищої освіти – це структурний підрозділ Університету, який займається підвищенням мовної компетенції іноземних громадян для подальшого їх навчання в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди або іншому закладі освіти України.

Підрозділ реалізує мовну підготовку іноземців на базі навчальних програм та планів, розроблених провідними фахівцями Університету, з впровадженням новітніх методик та технологій викладання української мови чи англійської мови як іноземної, а також профільних дисциплін за різними напрямками.

61002 м.Харків, вул.Алчевських29, оф.202

Тел./факс +38(057)715-75-70,