Підготовче відділення для іноземних здобувачів вищої освіти

Підготовче відділення для іноземних здобувачів вищої освіти – це структурний підрозділ Університету, який займається підвищенням мовної компетенції іноземних громадян для подальшого їх навчання в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди або іншому закладі освіти України.

Розклад занять

1. Розклад занять у січні 2022 року для слухачів підготовчого відділення (група 1)
  2. Розклад занять у січні 2022 року для слухачів підготовчого відділення (група 2)
  3. Розклад занять у січні 2022 року для слухачів підготовчого відділення (група 3)

Підрозділ реалізує мовну підготовку іноземців на базі навчальних програм та планів, розроблених провідними фахівцями Університету, з впровадженням новітніх методик та технологій викладання української мови чи англійської мови як іноземної, а також профільних дисциплін за різними напрямками.

Підготовче відділення готує іноземців до вступу за наступними напрямками:

• біологічний напрям;
  • фізико-математичний напрям;
  • економічний напрям.

Кожна навчальна група по мірі її формування отримує спеціально розроблений план занять та терміни складання іспитів. У разі успішного засвоєння навчального матеріалу та складання іспитів, слухач отримує свідоцтво встановленого зразка про закінчення підготовчого відділення.

У період навчання слухачі мають можливість брати участь у студентському житті Університету, долучитися до виховної та наукової роботи, ознайомлюватися з провідними кафедрами, інститутами та центрами Університету, відвідувати музеї, виставки, театри міста Харкова.

Всі слухачі забезпечуються місцем для поселення в одному з гуртожитків Університету. Всі гуртожитки знаходяться в районах з добре розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розв’язкою.

61002,  м. Харків, вул.Валентинівська 2, кор. Б, оф.216,

тел./факс (0572) 68-61-49,