Підвищення кваліфікації викладачів кафедри психології

Положення про підвищення кваліфікації та стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників ХНПУ імені Г.С. Сковороди

Професійний розвиток та підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, відповідно до нормативів законодавчої бази освіти, передбачає постійну самоосвіту, участь у програмах підвищення кваліфікації, стажування та інших видах і формах професійного зростання.

Професорсько-викладацький склад кафедри психології розвивається в рамках новітніх тенденцій психологічної і педагогічної наук, постійно розвиває свої компетенції.

Основні завдання, які вирішуються під час підвищення кваліфікації викладачів кафедри, є: оновлення, розширення знань, удосконалення раніше набутих і оволодіння новими компетенціями у психолого-педагогічній, науково-дослідній, організаційно-управлінській діяльності у межах професійної діяльності викладача і практика.

Професорсько-викладацький склад кафедри психології підвищує кваліфікацію як в Україні, так і за кордоном.

Документи, які підтверджують підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу кафедри, розміщено на їх персональних сторінках.

61002, м. Харків, вул. Чернишевська, 60, к. 5-А

тел. (057) 702-66-15