Профорієнтаційна діяльність кафедри англійської філології

10 січня 2022 року викладачі кафедри англійської мови Безкоровайна О.Л і Петренко Т.В організували зустріч з учнями 11 класів Кочетоцької середньої загальноосвітньої школи Чугуївського району, Харківської області і провели профорієнтаційний захід. Координатор заходу у закладі – Чоломбитько Олена Василівна – завуч школи. У заході також брала участь учитель історії, випускниця ХНПУ ім. Г. С. Сковороди,  Усевич Таїсія Володимирівна.

Учні брали активну участь у заході та виявили зацікавленість багатьма факультетами університету.

2.12.2021 була проведена  зустріч з учнями 10 та 11 класів у Харкiвській загальноосвiтній школі I-III ступенiв №113 Харкiвської мiської ради Харкiвської областi. Учні тепло зустріли представників ХНПУ імені Г.С. Сковороди кафедри англійської мови Разуменко Т.О. та Васильєву М.П. Відповідальний за зустріч - Директорка школи 113 -Григораш О.В.

Під час зустрічі учні дізналися про всі факультети ХНПУ імені Г.С. Сковороди. Учні взяли участь в квізах та вікторинах, до проводились викладачами кафедри. 5 виявили бажання ближче ознайомитись з університетом під час заходу «Відкритих дверей»

18 листопада 2021 року викладачі кафедри англійської мови Байдала  В.В., Мартинюк А.Ю. за участю завідуючою кафедрою Щебликіною Т.А. було проведено  профорієнтаційну роботу із учнями  11 класів   Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради.

Профорієнтацію було проведено у дистанційній формі. Зустріч була організована вчителем Довгалюк С.В.,  Генічеський ЗЗСО № 3 Генічеської МР.

В результаті зустрічі, деякі абітурієнти виявили зацікавленість та бажання навчатись у нашому ВУЗі.  Майбутні абітурієнти відмітили, що з ними ще ніхто не проводив профорієнтаційну роботу дистанційно, проте їм це сподобалось.

61168,  м. Харків, вул. Валентинiвська (Блюхера) 2, кор. В, к. 504,

тел.(0572) 68-61-38 (деканат)