Співпраця кафедри східних мов

Кафедра східних мов має підписані договори про співпрацю та тісні зв’язки з багатьма закладами середньої освіти, зокрема: середні школи № 16, 170, приватний ліцей «Шаалавім», приватний ліцей «Лєствіца», приватний ліцей «Професіонал», Маріїнська гімназія №6, Куп’янська гімназія №1, корейська школа «Дьонсурі». Учні шкіл беруть участь у майстер-класах та культурних заходах кафедри.

Крім того, кафедра східних мов співпрацює з Куп’янським міським відділом освіти. Щорічно кафедра є організатором семінарів та конференцій для директорів та заступників директорів м. Куп’янська.

Тісна співпраця з Посольством Китайської Народної Республіки в Україні полягає в організації та спільній участі у наукових, культурних та освітніх проектах та конкурсах, таких як щорічний Всеукраїнський науково-методичний семінар для  викладачів китайської мови, Всеукраїнський студентський конкурс перекладів з китайської мови, конкурс на отримання Премії Посла КНР в Україні та інші.

Співпраця з Ізраїльським культурним центром м. Харкова дозволяє викладачам івриту та студентам брати участь у освітніх та культурних програмах Держави Ізраїль, проводити спільні культурні заходи.

Завдяки контактам з Посольством Японії в Україні викладачі та студенти мають актуальну інформацію про освітні програми, гранти та конкурси, які ініціює Японія.

Дружні стосунки та підписані договори про співпрацю нашого університету зі спілкою турецьких бізнесменів дозволяє нашим студентам працювати аніматорами у турецьких готелях, що допомагає удосконалювати знання турецької та англійської мов.

Кафедра східних мов плідно співпрацює з Київським університетом імені Бориса Грінченка, Київським національним лінгвістичним університетом, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна.


 

61168, м. Харків, вул. Валентинiвська (Блюхера), 2, корп. В, к. 509

тел. (0572) 68-61-74

e-mail: shidna_kafedra@hnpu.edu.ua

Руда Наталія Вікторівна,

кандидат філологічних наук, доцент

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.