Співпраця кафедри теорії, технологій і методик дошкільної освіти

Наукове та науково-технічне співробітництво із закордонними організаціями

Наукове та науково-технічне співробітництво з міжнародними та зарубіжними установами й організаціями здійснювалось передусім у формі співпраці у видавничій діяльності:

Батумський державний університет імені Шота Руставелі (Батумі, Грузія)

1. До складу оргкомітету ХVІ Міжнародної науково-практичної конференції «Методологія сучасних наукових досліджень» включено канд. істор. наук, доцента, старшого наук. співробітника департаменту історії та археології О. Джибашвілі;
  2. До складу оргкомітету I Міжнародної науково-практичної конференції «Дошкільна освіта у сучасному освітньому просторі: актуальні проблеми, досвід, інновації», присвяченої 215-річчю заснування ХНПУ імені Г.С. Сковороди, включено канд. пед. наук, проф. Л. Тавдгирідзе. У роботі конференції взяв участь професор Н. Барамідзе.

Вірменський національний педагогічний університет ім. Х. Абовяна (м. Єреван, Вірменія)

1. До складу оргкомітету ХVІ Міжнародної науково-практичної конференції «Методологія сучасних наукових досліджень» включено д-ра психол. наук, проф, зав. каф. дошкільної педагогіки і методик В. С. Карапетяна, кандидатів пед. наук, доцентів кафедри дошкільної педагогіки і методик А. Даллакян і А. Саргсян. Учасниками конференції стали 4 викладачі університету;
  2. До складу оргкомітету I Міжнародної науково-практичної конференції «Дошкільна освіта у сучасному освітньому просторі: актуальні проблеми, досвід, інновації», присвяченої 215-річчю заснування ХНПУ імені Г.С. Сковороди, д-ра психол. наук, проф, зав. каф. дошкільної педагогіки і методик В. С. Карапетяна. Учасниками конференції стали 6 викладачів університету.

Дублінський міський університет (м. Дублін, Ірландія)

Доктора наук, професора, директора Національного інституту цифрового навчання М. Брауна і асоційованого професора О. Фаррел включено до складу редколегії збірника наукових праць «Засоби навчальної та науково-дослідної роботи».

Куявсько-Поморська Вища школа в Бидгощі (м. Бидгощ, Польща)

Доктор габілітований з наук педагогічних, професор надзвичайний О. Янкович включена до складу рецензентів збірника наукових праць «Засоби навчальної та науково-дослідної роботи», а також до складу оргкомітету ХVІ Міжнародної науково-практичної конференції «Методологія сучасних наукових досліджень».

Телавський державний університет імені Якоба Гогебашвілі (Телаві, Грузія)

1. До складу оргкомітету ХVІ Міжнародної науково-практичної конференції «Методологія сучасних наукових досліджень» включено др-а пед. наук, проф., Спікера Представницької ради ун-ту М. Гарібашвілі, д-ра філол. наук, асоційованого проф., зав. департаменту грузинської мови Н. Гіоргадзе, д-ра істор. наук, проректора А. Мосіашвілі, канд. пед. наук, проф. каф. педагогічних наук Н. Нахуцрішвілі. Учасниками конференції стали 14 викладачів ун-ту.
  2. До складу оргкомітету I Міжнародної науково-практичної конференції «Дошкільна освіта у сучасному освітньому просторі: актуальні проблеми, досвід, інновації», присвяченої 215-річчю заснування ХНПУ імені Г.С. Сковороди, включено д-ра пед. наук, асоційованого професора Ш. Джамукашвілі. Учасниками конференції стали 3 викладача ун-ту.
  3. Професори ХНПУ імені Г.С. Сковороди Т. Танько, Н. Тарарак, К. Юр’єва взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції Transactions: Dedicated to the 80th Anniversary of the Iakob Gogebashvili Telavi State University. У збірнику наукових праць опубліковано статю.

Університет Касселя (м. Кассель, Гессен, Німеччина)

Доктора наук, професора Університету Касселя В. Блюма включено до складу редколегії збірника наукових праць «Засоби навчальної та науково-дослідної роботи».

Університет Твенте (Енсхеде, Нідерланди)

Доктора, почесного професора Міжнародного дослідницького і навчального центру інформаційних технологій і систем ЮНЕСКО, професора Університету Твенте (Енсхеде, Нідерланди) П. Комерса включено до складу редколегії збірника наукових праць «Засоби навчальної та науково-дослідної роботи».

Університет Хельсінки (Хельсінки, Фінляндія)

Професора математичної освіти Е. Пеконена включено до складу редколегії збірника наукових праць «Засоби навчальної та науково-дослідної роботи».

61168, м. Харків, вул. Валентинiвська (Блюхера) 2, кор. В, к. 206,
тел. (0572) 68-48-83 (деканат)
e-mail: kaf-music-art@hnpu.edu.ua

Тарарак Наталія Григорівна,