Відділ кар’єрного зростання

Відділ кар’єрного зростання надає інформаційні послуги щодо вступу до ЗВО:

  • консультує з питань підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання; враховує індивідуальні потреби абітурієнтів;
  • використовує різні форми роботи для створення позитивного іміджу університету, підвищення його репутації та престижності як серед абітурієнтів, так і серед фахівців та роботодавців;
  • адаптує слухачів Відділу кар’єрного зростання до форм і методів навчання, які використовуються в університеті, до вимог, що ставляться до студентів ХНПУ імені Г.С.Сковороди;
  • формує, розвиває та орієнтує професійну направленість молоді, допомагає в досягненні достатнього для вступу до закладів вищої освіти рівня знань;
  • веде профорієнтаційну роботу у школах м. Харкова, бере участь у дні відкритих дверей ХНПУ імені Г.С. Сковороди;
  • здійснює підготовку до ЗНО з історії України, української мови і літератури, англійської мови та творчих конкурсів.

[


Коментарі

Минають десятиліття, а ти все такий же юний, мій університете! Й досі почуваюся твоєю студенткою., хоч майже 20 років працюю в школі. Наступний -2020 рік – ювілейний для мого випуску. Я отримала диплом вчителя української мови і літератури та англійської мови у 2000-му році й від того часу не зраджую професії: викладаю в школі № 124. І всі ці роки з вдячністю згадую своїх викладачів. А ще довірила тобі свою дочку. Правда, вона обрала інший фах і опановує науку на природничому факультеті.

З ювілеєм, сковородинці, і до зустрічі! Твоя випускниця Марина Шебатинська (Дебіт).

Добрий день! Хочу привітати свій рідний університет з ювілеєм і згадати про ті особливі студентські роки, коли нас, студентів-першокурсників фізико-математичного факультету, зустрічав наш декан – Гончаров Олександр Іванович. А нещодавно від одногрупників дізналася, що нашого декана вже  більше з нами немає. Світлая пам'ять і Царство Небесне!

Я приїхала до Харкова, здолавши відстань майже 1000 км (я сама з Тернопільської області), бо дізналася, що в ХНПУ ім. Г.С.Сковороди є унікальна комбінація зразу двох спеціальностей. А вже у 2007-му повернулася до рідного міста й легко знайшла роботу, бо мала право викладати і англійську мову, й інформатику. Директор школи був здивований, що університет забезпечує підготовку фахівців з викладання зразу двох таких предметів. Дякую своєму університету за те, що почуваюся конкурентноздатною на ринку праці, за педагогічну підготовку (тепер я ще й мама трьох дітей), за найкращі спогади про студентське життя.

А ще цікаво, чи зберегли в університеті мою спеціальність (інформатика з англійською), бо нею активно цікавляться мами випускників, яких я знаю.

Рідному факультетові бажаю процвітання і мрію про те, що мій молодший синочок ще трошки подорослішає й відпустить мене до Харкова на ювілейну зустріч з одногрупниками. З повагою. Тетяна Дудяк-Величко.

Добрий день! Чи можна отримати інформацію про наступний ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ? Як він буде проходити? Я маю на увазі, чи будуть, як і минулого разу, зустрічі на факультетах? І чи будуть знову представники приймальної комісії? В листопаді, коли я привела своїх школярів (ХЗОШ № 95) в університет, кілька моїх учнів не змогли відвідати цей захід з різних обставин. А з розповідей однокласників зрозуміли, що варто приїхати до університету, щоб отримати коментар щодо особливостей підготовки до ЗНО безпосередньо на факультетах. І ще сподобалися консультації для науково обдарованої шкільної молоді, які саме в цей день проводили викладачі університету, а також екскурсія на природничий факультет (я за фахом хімік, чотири роки тому закінчила саме цей факультет).

Чекаємо на зустріч з університетом і деканами факультетів.

Заступник директора ХЗОШ № 95 імені 299-ої Харківської стрілецької девізії Льовкіна Валерія.

Доброго дня! Наступний ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ відбудеться 9 січня 2020 року. Він буде проходити як і минулого разу. На Вас чекатимуть в деканатах факультетів з 11.00 до 14.00, де нададуть відповіді на всі Ваші питання. Якщо Вам необхідно проконсультуватись з представниками приймальної комісіі, Ви можете зайти до кабінету 110А (вул. Валентинiвська, 2 (станція метро "Студентська") або зателефонувати їм за номером (0572) 68-14-34. В будь-якому випадку якщо Ви не змогли приїхати на день відкритих дверей або у Вас є питання щодо вступу або навчання в нашому університеті, ви можете звертатися до деканатів та приймальної комісії за телефонами.

Доброго дня! Дякую за консультацію під час мого пошуку й вибору першого робочого місця, а також особливу атмосферу, яка панувала у «День кар’єри»: все було по-діловому чітко й урочисто водночас.

Приємно знати, що університет цікавиться тобою не тоді, коли ти є студенткою, а й хвилюється за твою долю як молодого спеціаліста.

Чайковська Марія, фізико-математичний факультет, 2019.

61168,  м. Харків, вул. Валентинiвська (Блюхера) 2, кор Б, к. 402
тел. (0572) 67-66-04 тел.моб. +38(098) 409-10-55, +38(099)-709-10-55
e-mail: consult_centre@hnpu.edu.ua

Керівник центру 

Стасевський Юрій Станіславович

старший інспектор

Савченко Оксана Михайлівна

тел. +38(097) 046 13 92

e-mail: xenos2601@gmail.com

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.