Відділ профорієнтації і роботи з випускниками

Відділ профорієнтації і роботи з випускниками створено з метою координації спільної роботи деканатів факультетів з районними/міськими  відділами освіти, прогнозування потреб у педагогічних кадрах, обліку та працевлаштування випускників педагогічного вузу, забезпечення випускника першим робочим місцем за отриманою спеціальністю відповідно до вимог сучасного ринку праці, залучення  на навчання до університету  професійно зорієнтованої молоді.

Потреба в кадрах! Інформація про наявність потреби в кадрах у навчальних закладах області

Договір про працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, які навчалися за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю

Відомості про працевлаштування випускників

Напрями роботи відділу:

• надання  методичної та консультаційної  допомоги  по проведенню профорієнтаційної роботи з студентською молоддю щодо сприяння працевлаштуванню.
  • надання  інформації про вакансії на ринку праці та підприємствах, установах і організаціях,  з гарантією можливого подальшого працевлаштування на постійне місце роботи;
  • організація і проведення Ярмарки вакансій для магістрів;
  • удосконалення роботи у сфері працевлаштування випускників;
  • посилення співпраці з роботодавцями, бізнес-структурами;
  • складання списків випускників, які розподілилися до установ освіти, та уклали тристоронній договір для отримання одноразової грошової допомоги і подання до МОН України;
  • підготовка наказів для виплати одноразової грошової допомоги випускникам поточного року та збір переліку необхідних документів. Інформування  випускників про термін виплати допомоги та організація своєчасного проведення заходу;
  • співпраця з обласним центром зайнятості;
  • організація і проведення дня відкритих дверей для школярів випускних класів з метою спрямування на вчительську професію.

Корисні посилання:

Коментарі

Минають десятиліття, а ти все такий же юний, мій університете! Й досі почуваюся твоєю студенткою., хоч майже 20 років працюю в школі. Наступний -2020 рік – ювілейний для мого випуску. Я отримала диплом вчителя української мови і літератури та англійської мови у 2000-му році й від того часу не зраджую професії: викладаю в школі № 124. І всі ці роки з вдячністю згадую своїх викладачів. А ще довірила тобі свою дочку. Правда, вона обрала інший фах і опановує науку на природничому факультеті.

З ювілеєм, сковородинці, і до зустрічі! Твоя випускниця Марина Шебатинська (Дебіт).

Добрий день! Хочу привітати свій рідний університет з ювілеєм і згадати про ті особливі студентські роки, коли нас, студентів-першокурсників фізико-математичного факультету, зустрічав наш декан – Гончаров Олександр Іванович. А нещодавно від одногрупників дізналася, що нашого декана вже  більше з нами немає. Світлая пам'ять і Царство Небесне!

Я приїхала до Харкова, здолавши відстань майже 1000 км (я сама з Тернопільської області), бо дізналася, що в ХНПУ ім. Г.С.Сковороди є унікальна комбінація зразу двох спеціальностей. А вже у 2007-му повернулася до рідного міста й легко знайшла роботу, бо мала право викладати і англійську мову, й інформатику. Директор школи був здивований, що університет забезпечує підготовку фахівців з викладання зразу двох таких предметів. Дякую своєму університету за те, що почуваюся конкурентноздатною на ринку праці, за педагогічну підготовку (тепер я ще й мама трьох дітей), за найкращі спогади про студентське життя.

А ще цікаво, чи зберегли в університеті мою спеціальність (інформатика з англійською), бо нею активно цікавляться мами випускників, яких я знаю.

Рідному факультетові бажаю процвітання і мрію про те, що мій молодший синочок ще трошки подорослішає й відпустить мене до Харкова на ювілейну зустріч з одногрупниками. З повагою. Тетяна Дудяк-Величко.

Добрий день! Чи можна отримати інформацію про наступний ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ? Як він буде проходити? Я маю на увазі, чи будуть, як і минулого разу, зустрічі на факультетах? І чи будуть знову представники приймальної комісії? В листопаді, коли я привела своїх школярів (ХЗОШ № 95) в університет, кілька моїх учнів не змогли відвідати цей захід з різних обставин. А з розповідей однокласників зрозуміли, що варто приїхати до університету, щоб отримати коментар щодо особливостей підготовки до ЗНО безпосередньо на факультетах. І ще сподобалися консультації для науково обдарованої шкільної молоді, які саме в цей день проводили викладачі університету, а також екскурсія на природничий факультет (я за фахом хімік, чотири роки тому закінчила саме цей факультет).

Чекаємо на зустріч з університетом і деканами факультетів.

Заступник директора ХЗОШ № 95 імені 299-ої Харківської стрілецької девізії Льовкіна Валерія.

Доброго дня! Наступний ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ відбудеться 9 січня 2020 року. Він буде проходити як і минулого разу. На Вас чекатимуть в деканатах факультетів з 11.00 до 14.00, де нададуть відповіді на всі Ваші питання. Якщо Вам необхідно проконсультуватись з представниками приймальної комісіі, Ви можете зайти до кабінету 110А (вул. Валентинiвська, 2 (станція метро "Студентська") або зателефонувати їм за номером (0572) 68-14-34. В будь-якому випадку якщо Ви не змогли приїхати на день відкритих дверей або у Вас є питання щодо вступу або навчання в нашому університеті, ви можете звертатися до деканатів та приймальної комісії за телефонами.

Доброго дня! Дякую за консультацію під час мого пошуку й вибору першого робочого місця, а також особливу атмосферу, яка панувала у «День кар’єри»: все було по-діловому чітко й урочисто водночас.

Приємно знати, що університет цікавиться тобою не тоді, коли ти є студенткою, а й хвилюється за твою долю як молодого спеціаліста.

Чайковська Марія, фізико-математичний факультет, 2019.

61168,  м. Харків, вул. Валентинiвська (Блюхера) 2, кор. Б,  к. 418

тел.(0572) 68-11-72