Людина року – 2019

Щорічно у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди проходить церемонія вручення премій «Людина року». Нагородження переможців та лауреатів «Людина року – 2019» відбувалося 26 грудня 2019 року, які були визначені на підставі рішень конкурсних комісій факультетів та рішення Вченої ради університету.
Почесне звання "Людина року - 2019" отримали:
Прокопенко Андрій Іванович – доктор педагогічних наук, професор, директор Інституту інформатизації освіти, професор кафедри інформаційних технологій;
Пономарьова Наталія Олександрівна - доктор педагогічних наук, доцент, декан Фізико-математичного факультету, професор кафедри інформатики.
Визначено переможців у номінаціях:
"Науковець року"
, "Кращий викладач очима студентів", "Краща кафедра з профорієнтаційної роботи", "Міжнародна наукова активність", "Інноваційний прорив року", "Науковець та молодий науковець року", "Взірець професійної майстерності", "Громадський діяч", "Тренер року", "За відданість професії", "За щирість до справи".
Вітаємо переможців та бажаємо Вам подальших успіхів!