Спеціалізована вчена рада ДФ 011.08.22 – захист дисертації Лі Сіньцзе (9 січня 2023 р.)

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від «14» листопада 2022 року, згідно наказу № 140-од від 18 листопада 2022 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Лі Сіньцзе, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Лі Сіньцзе

Формування професійно орієнтованого естетичного смаку у майбутніх вчителів музики в системі педагогічної освіти КНР

Склад разової вченої ради

Голова ради:

Ткачова Наталія Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Опоненти:

Бахмат Наталія Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії та методик початкової освіти, Кам’янець-подільський національного університет імені Івана Огієнка.

Рецензенти

Собченко Тетяна Миколаївна, доктор педагогічних наук, доцент, доцент кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Мкртічян Оксана Альбертівна, доктор педагогічних наук, доцент, в.о. завідувачки кафедрою початкової і професійної освіти, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Документи до захисту:

Анотація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонентаБахмат Наталія Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії та методик початкової освіти, Кам’янець-подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Відгук офіційного опонентаТерентьєва Наталія Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри олімпійського та професійного спорту, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.

Рецензія Собченко Тетяни Миколаївни, доктор педагогічних наук, доцент, доцент кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Рецензія Мкртічян Оксани Альбертівни, доктор педагогічних наук, доцент, в.о. завідувачки кафедри початкової і професійної освіти, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 9 січня 2023 р.

Захист відбудеться о 10:00 годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на пряму трансляцію захисту дисертації

Код доступу: 305602