Спеціалізована вчена рада ДФ 011.24.23  – захист дисертації Мей Фан

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від 30 червня 2023 року, згідно наказу № 112-од від 04 липня 2023 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Мей Фан, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Мей Фан

Використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі фахової підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва в університетах КНР та України

Склад разової спеціалізованої вченої ради

Голова ради:

Боярська-Хоменко Анна Володимирівна – доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

Гаврилова Людмила Гаврилівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і практики початкової освіти, Донбаський державний педагогічний університет;

Рецензенти:

Пономарьова Наталія Олександрівна – доктор педагогічних наук, професор, декан фізико-математичного факультету, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди;

Документи до захисту:

Дисертація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонента: Гаврилова Людмила Гаврилівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і практики початкової освіти, Донбаський державний педагогічний університет.

Відгук офіційного опонента: Ульянова Вікторія Станіславівна –  доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри музично-інструментальної підготовки вчителя, Харківська гуманітарно-педагогічна академія.

Рецензія: Пономарьова Наталія Олександрівна – доктор педагогічних наук, професор, декан фізико-математичного факультету, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Рецензія: Тушева Вікторія Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри музичного мистецтва, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 13.09.2023 р.

Захист відбудеться о 10:00  годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на пряму трансляцію захисту дисертації

Ідентифікатор конференції: 898 4056 7078

Код доступу: 701204

Аудіозапис захисту:

Відеозапис захисту:

Відеозапис трансляції захисту дисертації з електронною печаткою