Випускники кафедри спеціальної педагогіки

МАРКОВА ЛАРИСА ВОЛОДИМИРІВНА
 
Місце роботи: студія розвитку «Планета дітей», м. Харків
Рік закінчення ХНПУ: ОП «Логопедія і реабілітологія» 2020
Посада : логопед, дефектолог
Досвід: щаслива працювати в такому дружньому колективі, з повагою, дбайливим і доброзичливим ставленням до дітей, розумінням і прагненням допомогти кожній дитині. Постійно вивчаю цікаві новітні методики, збагачую свій досвід.
МІРОШНИЧЕНКО ІРИНА
 
Місце роботи: Харківський обласний спеціалізований будинок дитини «Гіппократ»
м.Харків, вул.Рибалко, 9
Посада: Логопед
Досвід: Я працюю з особливою категорією малюків – це діти з обмеженими можливостями. Головне в навчанні цих дітлахів – соціальна адаптація у суспільстві. Допомогти дітям адаптуватися у соціумі, розвинути у них навички спілкування – одна з моїх задач, як логопеда і педагога. Для мене кожна дитина цікава і неповторна, кожна дитина є особистістю й потребує індивідуального підходу. Незважаючи на всі складнощі своєї професії, роботу свою я люблю, вона є невід’ємною частиною мого життя.
ЗЛОБІНА НАТАЛІЯ
 
Закінчила ХНПУ імені Г.С. Сковороди у 2021р.
Основне місце роботи: Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №138 Харківської міської ради Харківської області
Харків, вулиця Руслана Плоходько, 6
Корекційні заняття: Харківський ліцей №107 Харківської міської ради Харківської області; КЗ «Слобідський ліцей Вільхівської сільської ради Харківського району Харківської області».
Посада: Асистент вчителя (основне місце роботи), дефектолог, логопед (за договором).
Досвід: Допомога дітям, які приходять в інклюзію є дуже великою справою. За 4 роки роботи бачу тільки позитивні зміни. Як керівник  Громадської організації «Соціальні альтернативи» сподіваюсь на великі зміни в суспільстві. Мета – створення інклюзивного табору для дітей, які мають труднощі соціалізації.
ЛАВРЕНКО ЮЛІЯ КОСТЯНТИНІВНА
 
Місце роботи : телекомпанія «Візит», м. Кременчук
Рік закінчення ХНПУ 2019
Спеціальність: «Логопедія і реабілітологія»
Посада: диктор телебачення, телеведуча, редактор молодіжних програм
Досвід: випускаю авторські програми розважального та спортивного характеру на телебаченні, дублюю документальні кінофільми, озвучую рекламу, аудіо-книги. Голос Sdi Media (Latvia), таких брендів, як ТМ «Королівський смак», ТМ «Джей Ель» та ін.

 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.