Кафедра німецької і романської філології

Кафедра романської філології була створена у 1992 р. У 2017 р. завідувачем кафедри стала кандидат філологічних наук, доцент Сніжана Олександрівна Лембік. На кафедрі працюють 6 викладачів, які забезпечують навчання здобувачів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти французької мови як нормативної або вибіркової дисципліни, а також іспанської й італійської мови як вибіркових дисциплін. 4 викладача мають наукові ступені та звання. Кафедра підтримує контакти з іноземними освітніми установами (Університет міст К'єті і Пескари (Італія), громадська організація «Марокканський дім» (Україна), Університет Султан Муле Сліман (Марокко), Французький альянс (Україна)). Викладачі кафедри навчаються та проходять стажування за кордоном, беруть участь у міжнародних наукових конференціях і конгресах.

З 1 вересня 2022 р. кафедру романської філології було об'єднано з кафедрою німецької філології. Новий підрозділ отримав назву кафедри німецької і романської філології. В.о. завідувача кафедри було призначено доцента Лембік Сніжану Олександрівну.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.