Наукове та науково-технічне співробітництво кафедри інформатики із закордонними організаціями

• Співпраця з Міжнародним інститутом GeoGebra (проф. Олефіренко Н.В., доц. Андрієвська В.М.).
  • Співпраця з Міжнародним науково-навчальним центром інформаційних технологій і систем НАН і МОН України – Національним координатором Міжурядової програми ЮНЕСКО "Інформація для всіх" (проф. Пономарьова Н.О., проф. Олефіренко Н.В., доц. Колгатіна Л.С.).
  • Участь у міжнародному проекті "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність" (проф. Пономарьова Н.О., проф. Олефіренко Н.В., Остапенко Л.П., Веприк С.А.).
  • Участь у міжнародному українсько-польському проєкті за програмою «Академічна доброчесність» (проф. Пономарьова Н.О.);
  • Участь у міжнародному італійсько-українському проекті “Ukrainians support chain” (доц. Андрієвська В.М.);
  • Участь у міжнародному моніторинговому проєкті PISA (проф. Олефіренко Н.В., Остапенко Л.П.).

Вул. Валентинівська, 2, к. 215-Б,
м. Харків, 61168, Україна.
Телефон +380688916975 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Олефіренко Надія Василівна,

доктор педагогічних наук, професор