Новини кафедри політології, соціології і культурології

ЗАХОДИ ДО ДНЯ НАУКИ 2022 р.
на кафедрі політології, соціології і культурології

16 травня 2022 року на кафедрі політології, соціології і культурології ХНПУ імені Г.С. Сковороди, в межах заходів до Дня Науки, відбулася міжкафедральна конференція на тему "Перспективи розвитку політології в нових суспільно-політичних контекстах". У конференції взяли участь викладачі кафедри політології, соціології і культурології та запрошені фахівці з інших ЗВО м. Харкова: доктор філософських наук, професор Кузь О.М. - завідувач кафедри міжнародних відносин, політичних наук і практичної філософії Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця; кандидат історичних наук, професор Воронянський О.В. - професор кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка (Державний біотехнологічний університет).

Тема "Перспективи розвитку політології в нових суспільно-політичних контекстах"була обговорена на зустрічі17 травня 2022 р. із студентами спеціальності «Політологія» під керівництвом кандидата політичних наук Ю.І. Калюжної, а також під час проведення аспірантського «круглого столу» 19 травня 2022 р. (організатор: доктор філософських наук, професор І.О. Радіонова).

14 травня 2021 року у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди відбулися засідання трьох разових спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії з політології.

Вітаємо з успішним захистом усіх дисертантів: Андрієвського Тимура (тема дисертації «Гібридна війна у політичному процесі: особливості проявів та засоби протидії»); Тяпкіну Юлію (тема дисертації «Армія та суспільство: політико-інституційний вимір»); Житко Андрія (тема дисертації «Соціально-політичний феномен популізму: інформаційно-безпековий аспект»)!

Новорічний прийом!

29 грудня 2020 року відбувся новорічний прийом з адміністрацією університету «Сковородинівський Олімп- 2020». Серед номінантів: завідувач кафедри Безрук О.О. та професор Куц Г.М.

61166, м. Харків, пров. Фанінський 3-в, ауд. 214

тел. (057)-701-04-64