Освітня діяльність кафедри теорії і методики викладання суспільно-правових дисциплін

Галузь знань – 01 Освіта/Педагогіка Спеціальність – 014.03 Середня освіта (Історія)

Термін навчання – 3 роки 10 місяців

Галузь знань – 01 Освіта/Педагогіка Спеціальність – 014.03 Середня освіта (Історія)

Термін навчання – 3 роки 10 місяців

Галузь знань – 01 Освіта/Педагогіка Спеціальність – 014.07 Середня освіта (Географія)

Рівень вищої освіти – перший (бакалаврський)

Освітня програма «Географія в закладах освіти»

Силабуси до ОП "Географія в закладах освіти"

Термін навчання – 3 роки 10 місяців

Сьогодні кафедра є одним із важливих навчально-наукових підрозділів університету, який здійснює навчальну, методичну і науково-дослідну діяльність. Науково-педагогічні працівники кафедри на факультеті історії і права (денна та заочна форми навчання) здійснюють викладання нормативних та варіативних дисциплін, координацію і забезпечення підготовки курсових та магістерських робіт, забезпечення підготовки та проведення кваліфікаційних іспитів.

Викладачі кафедри постійно працюють над навчально-методичним забезпеченням дисциплін і курсів, розробкою робочих програм, навчально-методичних комплексів, силабусів. Вони є авторами та співавторами навчально-методичних посібників для здобувачів факультету історії і права, курсів лекцій. Кафедра ефективно забезпечує діалог та співпрацю між викладачем і здобувачами в умовах дистанційного навчання.

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ КАФЕДРИ ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ СУСПІЛЬНО - ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН:

• Цивільний захист
  • Конституційне право України
  • Правове регулювання освітньої діяльності
  • Теорія держави і права
  • Історія державотворення України в контексті європейської цивілізації
  • Політико-правові студії
  • Правове регулювання освітньої діяльності
  • Юридична деонтологія
  • Трудове право

Дисципліни вільного вибору:

• Історія держави і права зарубіжних країн