Наукова діяльність кафедритеорії і методики викладання суспільно-правових дисциплін

Тема комплексної науково-дослідної роботи кафедри: «Актуальні проблеми теорії і методики суспільно-правових дисциплін в Україні» (номер державної реєстрації 0123U101010 від 12.02.2023). Керівники роботи – к.ю.н., доц. Олійник О.М., к.і.н., доц. Солошенко О.М.

Мета даної роботи – визначити та дослідити актуальні проблеми теорії і методики суспільно-правових дисциплін, узагальнити історичний і практичний досвід та надати практичні рекомендації щодо його використання для розвитку України.

Наукові напрямки діяльності:

• Історія держави і права України
  • Історія держави і права зарубіжних країни
  • Історичний розвиток прав і свобод людини і громадянина
  • Менеджмент в закладах середньої та вищої освіти
  • Історичний розвиток правових систем та сімей у світі
  • Історія правової освіти в Україні
  • Становлення та розвиток правоохоронних органів в Україні
  • Формування та розвиток органів влади в сучасній Україні

На кафедрі діє науковий гурток:

• Правознавчі та суспільствознавчі студії – керівник к.і.н., доц. Солошенко О.М.

Викладачі кафедри щорічно беруть участь як учасники та наукові керівники у таких конференціях:

Викладачі кафедри у контексті наукової кафедральної теми залучають до науково-дослідної роботи студентів, результатом чого є публікації студентських наукових статей та тез, виступи на конференціях (різних рівнів) тощо. Викладачі кафедри постійно здійснюють рецензування навчальних посібників, наукових робіт, а також надають рецензії на роботи МАН та на іншу навчально-методичну літературу.