Практика українського мовно-літературного факультету імені Г.Ф. Квітки-Основ’яненка

Інтеграція загальної та професійної освіти на базі дослідницької діяльності не лише сприяє значному підвищенню мотивації до отримання знань і формування відповідних компетенцій, але є й стимулом оновлення змісту освіти в цілому.

Поглиблення й закріплення теоретичних знань зі спеціальних і психолого-педагогічних дисциплін, оволодіння сучасними методами й формами організації навчального процесу, формування вміння проведення фахових навчальних занять, виховних заходів з учнями загальноосвітніх навчальних закладів та студентами в закладах вищої освіти, формування вміння використовувати різноманітні технології й методики викладання дисциплін філологічного циклу й застосовувати новітні науково-методичні досягнення – усе це становить головну мету підготовки висококваліфікованого фахівця‑філолога.

Науково-дослідна практика

Науково-педагогічна в закладах вищої освіти

Педагогічна практика в закладах профільної та спеціалізованої середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів

61168, м.Харків,  вул. Валентинiвська (Блюхера) , 2, кор. А, к. 202