Випускники кафедри здоров’я людини, реабілітології і спеціальної психології

МІРОШНИЧЕНКО ІРИНА

Місце роботи: Харківський обласний спеціалізований будинок дитини «Гіппократ»
м.Харків, вул.Рибалко, 9
Посада: Логопед
Досвід: Я працюю з особливою категорією малюків – це діти з обмеженими можливостями. Головне в навчанні цих дітлахів – соціальна адаптація у суспільстві. Допомогти дітям адаптуватися у соціумі, розвинути у них навички спілкування – одна з моїх задач, як логопеда і педагога. Для мене кожна дитина цікава і неповторна, кожна дитина є особистістю й потребує індивідуального підходу. Незважаючи на всі складнощі своєї професії, роботу свою я люблю, вона є невід’ємною частиною мого життя.
ВЕРЕМІЙ ДАРІЯ ВАДИМІВНА
Випускниця 2020 року
Спеціальність Логопедія та Реабілітологія

Почала  працювати  у  медичному  центрі комплексної реабілітації дітей «Нове Дихання» під час навчання в магістратурі в ХНПУ ім. Г.С. Сковороди.  У рамках  програми університету, ознайомлення студентів з роботою профільних центрів я потрапила на стажування у центр «Нове Дихання». Мене позитивно вразила робота центру та політика ведення занять разом з батьками. Завдяки отриманим знанням в університеті, практичному досвіду моя професійна підготовка задовольнила керівництво, і я стала професійною частиною колективу центру
ФІЛІППОВА ПОЛІНА
Випускниця магістратури ХНПУ ім.  Г. С. Сковороди за спеціальністю 016  Спеціальна освіта «Логопедія і реабілітологія” 2020 року. На теперішній час  працюю в МЦ «Нове дихання» на посаді вчителя-логопеда.
Знання та компетенції, які були набуті в університеті - основа моєї практичної діяльності. Під час навчання дізналася дуже багато нового для себе, набула  практичних умінь та навичок, здійснювала наукове дослідження під час  науково-дослідної практики. Саме практична діяльність дає дуже багато  щоденних викликів і відкриває нові горизонти для розвитку нових компетенцій і професійного росту. Це дозволяє мені зараз успішно працювати з дітьми з  особливими освітніми потребами та користуватися повагою серед дітей, батьків, колег.