Спеціалізована вчена рада ДФ 011.09.22 – захист дисертації Фань Чженьсюань (09.01.2022р.)

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від «14» листопада 2022 року, згідно наказу № 140-од від 18 листопада 2022 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Фань Чженьсюань, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Фань Чженьсюань

Підготовка вчителів музики в умовах державної стратегії КНР «Один пояс – один шлях»

Склад разової вченої ради

Голова ради:

Васильєва Світлана Олександрівна – доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Опоненти:

Рецензенти

Документи до захисту:

Анотація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонентаГаврілова Людмила Гаврилівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і практики початкової освіти, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Відгук офіційного опонентаСкорик Тамара Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри мистецьких дисциплін, Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Рецензія: Калашник Любов Сергіївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри східних мов, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Рецензія: Фомін Володимир Вікторович – доктор педагогічних наук, доцент, в.о. декана факультету мистецтв, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 9 січня 2023 р.

Захист відбудеться о 12:00 годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на пряму трансляцію захисту дисертації

Код доступу: 187615