Спеціалізована вчена рада ДФ 011.10.22 – захист дисертації Лі Янь (10.01.2023 р.)

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від «14» листопада 2022 року, згідно наказу № 140-од від 18 листопада 2022 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Лі Янь, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Лі Янь

Формування готовності до творчої самореалізації студентів художньо-педагогічних спеціальностей у закладах вищої освіти КНР засобами образотворчого мистецтва

Склад разової вченої ради

Голова ради:

Іонова Олена Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних дисциплін у дошкільній, початковій і спеціальній освіті, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

Шевнюк Олена Леонідівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри образотворчого мистецтва, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова.

Рецензенти:

Паньок Тетяна Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри образотворчого мистецтва, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Документи до захисту:

Анотація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонентаШевнюк Олена Леонідівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри образотворчого мистецтва, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (підписаний документ)

Відгук офіційного опонентаПотапчук Тетяна Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор, професорка кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Рецензія Паньок Тетяни Володимирівни – доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри образотворчого мистецтва, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Рецензія Твердохліб Тетяна Сергіївна – доктор педагогічних наук, доцент, доцентка кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 10 січня 2023 р.

Захист відбудеться о 12:00 годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на пряму трансляцію захисту дисертації

Код доступу: 017845