Спеціалізована вчена рада ДФ 64.053.006 - Галати Оксани Станіславівни

Відповідно до наказу МОН України № 1287 від 21.10.20 року створено спеціалізовану вчену раду ДФ 64.053. 006 з правом прийняття до розгляду і проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії  Галати Оксани Станіславівни, з галузі знань «05 - Соціальні та поведінкові науки», за спеціальністю «053 - Психологія».

Галата Оксана Станіславівна

ЗАВЗЯТІСТЬ У СТРУКТУРІ ПСИХІЧНОЇ РЕГУЛЯЦІЇ НАВЧАЛЬНИХ ДІЙ У ШКОЛЯРІВ ТА СТУДЕНТІВ

Відгук офіційного опонента: д. психол. н., проф. Шандрука Сергія Костянтиновича

Відгук офіційного опонента: д. психол. н., проф. Підбуцької Ніни Вікторівни

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Склад одноразової вченої ради:

Голова ради:

1. КрамченковаВіраОлександрівна, д.психол.н., доцент, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Рецензенти:

1. Хомуленко Тамара Борисівна, д.психол.н., професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.
  2. Фоменко Карина Ігорівна, д.психол.н., доцент, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

1. ШандрукСергійКостянтинович,д.психол.н., професор, Західноукраїнський національний університет.
  2. ПідбуцькаНінаВікторівна, д.психол.н., професор, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27,

Дисертацію прийнято до розгляду: 22.10.2020 р.

Дата захисту: 27.11.2020 р.

Захист відбувся о 12.00 годині в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди за адресою: вул. Алчевських, 29, м. Харків, 61002, зала засідань (ауд. 216).

Про видачу диплома та присудження ступеня доктора філософії

Відповідно до рішення вченої ради університету від 22.02.20201 р. протокол № 2 та наказу № 157  МОН України від 09.02.2021 р. присудити ступінь доктора філософії та видати диплом доктора філософії Галаті Оксані Станіславівні за спеціальністю 053 Психологія за галуззю знань 05 Соціальні та поведінкові науки.