Освітня діяльність кафедри психологічної та педагогічної антропології

Широкий спектр дисциплін спрямований на формування  базових та професійних компетентностей майбутнього фахівця з урахуванням запитів сьогодення. Професорсько-викладацький склад кафедри забезпечує викладання дисциплін: «Психологія», «Психологія за професійним спрямуванням»,  «Соціальна психологія». Відповідно до вимог розроблені силабуси, робочі програми дисциплін: «Дитяча психологія», «Психодіагностика»  (проф. С.О. Микитюк),  «Психологія за професійним спрямуванням» (професорсько-викладацький склад), «Психологія розвитку особистості», «Обдарована дитина» (доц. О.Є. Малихіна), «Навчання через гру» (доц. Л.В. Туріщева, проф. І.І. Дорожко), «Медіапсихологія», «Психологія лідерства»  (доц. Л.В. Туріщева), «Психологія іміджу» (Н.Ю. Діомідова), «Конфліктологія» (Ю.Ю. Ходикіна), «Психологія сім’ї» (проф. І.І. Дорожко), «Психологія» (професорсько-викладацький склад), «Психотехнології» (О.В. Костікова).

Силабуси кафедри філософсько-психологічної антропології:

1. Психологія за професійним спрямуванням
61168, м. Харків, вул. Валентинiвська (Блюхера), 2, кор. А, к. 231