Виховна робота кафедри психологічної та педагогічної антропології

На кафедрі діє студентський науковий гурток «Психологія здібностей та творчості дошкільників: практикум» (керівник – доц. О. Є. Малихіна). Членами гуртка є здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти факультету дошкільної освіти.

Основною метою роботи студентського наукового гуртка є активізація та сприяння науково-дослідній роботі студентів, поглиблення уявлень студентів про психологію здібностей та обдарованості, психологічні особливості обдарованих дітей, вікову динаміку їх психічного розвитку. Тематика занять студентського гуртка є досить широкою, зокрема: «Феноменологія дитячої обдарованості. Роль генотипу та середовища в розвитку здібностей та обдарованості», «Творчість у дошкільному віці: особливості та фактори розвитку. Сензитивні періоди і вікові прояви обдарованості», «Тренінг креативності», «Сучасні підходи до розвитку творчих здібностей засобами арт-терапії, казкотерапії, ТРВЗ» тощо.

У рамках виховної та дослідницької роботи кафедри відбувається організація, проведення  заходів, спрямованих на популяризацію STEM-навчання, LEGO-конструювання в освітньому просторі університету.

61168, м. Харків, вул. Валентинiвська (Блюхера), 2, кор. А, к. 231
тел. (0572) 68-10-76