Обговорення освітніх програм кафедри психології

Зустріч групи забезпечення та гаранта ОП «Психологія» зі здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 053 Психологія 1 року навчання (03.10.2022).

В ході зустрічі відбулося обговорення ОП, її компонентів, видів практик, напрямків неформальної освіти. В ході другої частини зустрічі здобувачів було ознайомлено з процедурою здійснення обрання дисциплін вільного вибору, познайомлено зі сторінкою Центру якості освіти ХНПУ імені Г.С.Сковороди, набором вибіркових дисциплін.

В результаті зустрічі було встановлено, що більшість здобувачів освіти визнали якісну складову нашої освітньої програми, відмітили, що під час обрання навчального закладу керувалися великою кількістю позитивних відгуків про ХНПУ імені Г.С.Сковороди, про рівень організації освітнього процесу, ставлення до здобувачів, якісний склад викладачів кафедри психології, рівень здобутих компетентностей здобувачами минулих випусків.

Ми дуже задоволені позитивними відгуками про нашу роботу.

01.09.2021 відбулася зустріч здобувачів магістерського рівня першого року навчання з гарантом освітньої програми Тетяною Єльчаніновою та заступником декана Тарасом Жванією. На зустрічі здобувачі мали змогу глибше познайомитися з компонентами освітньої програми, викладачами, які здійснюють підготовку за освітнім рівнем «магістр» і які будуть виступати їх науковими консультантами. Здобувачі познайомились з сайтом університету і кафедри, отримали змогу здійснити власний вибір серед запропонованих університетом вибіркових компонентів освітньої програми. Зустріч була продуктивною на запитання і відповіді, а здобувачі налаштувалися на плідну працю на наступні 1,5 роки навчання. Бажаємо магістрантам отримати в нашому університеті те, що зробить їх гарними професіоналами-психологами, а викладачі кафедри будуть цьому сприяти.

Засідання робочої групи з обговорення Освітньо-наукової програми для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія

02.03.2021 відбулося засідання робочої групи з обговорення Освітньо-наукової програми для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія. Онлайн засідання проводить гарант, доктор психологічних наук, доцент К.І. Фоменко. В обговоренні взяли участь стейкхолдери від академічної спільноти: доктор психологічних наук, професор, директор Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи НАПН України В.Г. Панок, доктор психологічних наук, професор, начальник відділу моніторингу якості освіти та методичної роботи Західноукраїнського національного університету С.К. Шандрук, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології Харківської державної академії культури А.М. Большакова, доктор психологічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та психології управління соціальними системами імені академіка І. А. Зязюна Н.В. Підбуцька, від роботодавців – кандидат психологічних наук, декан соціально-економічного факультету Вінницького інституту Університету «Україна» В.Найчук; від здобувачів – аспірант другого року навчання Н.В. Вєтрова, від наукових керівників – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології Т.Б. Хомуленко.

Засідання проєктних груп

25.03.2021 р. відбулося чергове засідання гарантів освітніх програм усіх рівнів за спеціальністю 053 Психологія з членами проєктних (робочих) груп, представниками Науково-методичної комісії факультету психології і соціології і членами Вченої ради факультету. На зустрічі було проаналізовано ефективність і якість поточних освітніх програм, здійснено уточнення проєктів освітніх програм на наступний навчальний рік, обговорювалися питання готовності до акредитації освітньої програми за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія.