Підготовка здобувачів першого (бакалаврського) рівня з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки зі спеціальності 053 Психологія

Гарант освітньої програми «Психологія» першого (бакалаврського) рівня зі спеціальності 053 Психологія – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології Є.В. Підчасов.

Тривалість навчання для здобуття першого (бакалаврського) рівня зі спеціальності 053 Психологія – 3 роки 10 місяців.

Вступ відбувається на основі повної середньої освіти.

Програма підготовки здобувачів першого (бакалаврського) освітнього рівня складається з таких компонентів:

Цикл загальної підготовки

Цикл професійної підготовки

Цикл дисциплін вільного вибору здобувача

Стандарт вищої освіти за спеціальністю 053 «Психологія» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Сертифікат про акредитацію (2017-2027)