Спеціалізована вчена рада ДФ 015.13.22 – захист дисертації Цзю Дутін (11.01.2023 р.)

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від «14» листопада 2022 року, згідно наказу № 140-од від 18 листопада 2022 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Цзю Дутін, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями).

Цзю Дутін

Професійна підготовка майбутніх фахівців з графічного дизайну у закладах вищої освіти КНР

Склад разової вченої ради

Голова ради:

Мкртічян Оксана Альбертівнадоктор педагогічних наук, доцент, в.о. завідувачки кафедри початкової і професійної освіти, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

Рецензенти:

Документи до захисту:

Анотація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонентаОршанський Леонід Володимировичдоктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технологічної та професійної освіти, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка.

Відгук офіційного опонентаШвець Олена Анатоліївнакандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри дизайну, Львівський лісотехнічний університет України.

Рецензія Жерновникова Оксана Анатоліївнадоктор педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри математики, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Рецензія Житєньова Наталя Василівнадоктор педагогічних наук, доцент, професорка кафедри дизайну, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 11 січня 2023 р.

Захист відбудеться о 11:00 годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на пряму трансляцію захисту дисертації

Код доступу: 607360