Опис освітньо-наукової програми «053 Психологія» третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (Phd)

Метою впровадження програми є підготовка освіченого, висококваліфікованого, конкурентоспроможного, інтегрованого у європейський та світовий науково-освiтнiй простір фахівця-громадянина зi ступенем доктора філософії в галузі соціальних та поведінкових наук за спеціальністю 053 Психологія, здатного до самостiйної науково-дослiдницької, науково-органiзацiйної та практичної діяльності у сфері теоретичної, прикладної та практичної психології, а також викладацької роботи у закладах вищих освіти.

Освітньо-наукова програма «053 Психологія» третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (Phd)

Придатність до працевлаштування здобувачів:

• професори та доценти;
  • викладачі університетів і вищих навчальних закладів;
  • викладачі професійних навчально-виховних закладів, професійно-технічних навчальних закладів;
  • наукові співробітники (психологія);
  • психологи.