Організаційно-виховна підготовка в ДЗОВ факультету природничої, спеціальної і здоров’язбережувальної освіти

Настановча конференція

30 травня 2022 року була проведена настановча конференція по проходженню організаційно-виховної педагогічної практики в дитячих оздоровчих закладах  зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня 3 року навчання природничого факультету. Де були розглянуті організаційні питання, планування, підготовка звітної документації, розподілу по таборам. (Відповідальні за організацію, проведення та контроль організаційно-виховної педагогічної практики від природничого факультету доценти кафедри анатомії та фізіології людини Коц С.М. та Коц В.П.)

Звітні презентації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 3 року навчання з "Організаційно-виховної педагогічної практики в дитячих оздоровчих закладах - 2021"

Підсумкова конференція організаційно-виховної педагогічної практики

4 листопада 2021 року була проведена підсумкова конференція по проходженню організаційно-виховної педагогічної практики в дитячих оздоровчих закладах м. Харкова, Харківської області, інших областей України зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня 4 року навчання природничого факультету. Де були розглянуті звітні презентації. Кожен здобувач висловив свої враження та побажання. (Відповідальна за організацію, проведення та контроль організаційно-виховної педагогічної практики від природничого факультету доцентка кафедри анатомії та фізіології людини імені проф. Я.Р. Синельникова Коц С.М.)

Настановча конференція

26 березня 2021 року була проведена настановча конференція по проходженню організаційно-виховної педагогічної практики в дитячих оздоровчих закладах м. Харкова, Харківської області, інших областей України зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня 3 року навчання природничого факультету. Де були розглянуті організаційні питання, планування, підготовка звітної документації, розподілу по таборам. (Відповідальна за організацію, проведення та контроль організаційно-виховної педагогічної практики від природничого факультету доцентка кафедри анатомії та фізіології людини імені проф. Я.Р. Синельникова Коц С.М.)