Вступнику факультету фізичного виховання і спорту

ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ Г.С. СКОВОРОДИ
ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ
запрошує на навчання

Освітній ступінь «БАКАЛАВР». Термін навчання – 3 роки 10 місяців.

014  Середня освіта (Фізична культура).  Освітня програма «Фізична культура в закладах освіти»

017 «Фізична культура і спорт».

Освітній ступінь «МАГІСТР». Термін  навчання – 1 рік 4 місяці.

014  Середня освіта (Фізична культура).

017 «Фізична культура і спорт».  Освітня програма «Тренерська діяльність в обраному виді спорту»

Третій рівень вищої освіти - Доктор філософії

Факультет фізичного виховання і спорту здійснює підготовку фахівців за державним замовленням та за контрактом на денній та заочній формах навчання.

Освітній  процес, який  на факультеті забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький колектив, здобувачі вищої освіти успішно поєднують з науковими дослідженнями, досвідом педагогічної діяльності у закладах освіти.

Здобувачі вищої освіти беруть активну участь у змаганнях різного рівня, конкурсах студентських наукових робіт, науково-практичних конференціях,  публікують свої статті у збірниках наукових праць. Кращі випускники факультету вступають до аспірантури.

До послуг студентів – 3 спеціалізованих спортивних зали комплексу імені Ю.М. Пояркова; спортивну залу імені В.А. Титаря; стадіон та відкриті спортивні майданчики лижної бази університету, зал боротьби  гуртожитку №3; відкрите футбольне поле із штучним покриттям  біля спортивного комплексу імені Ю.М. Пояркова; оновлені аудиторії, потужна бібліотека, затишний гуртожиток, їдальні.

Усі місця занять забезпечені спеціальним спортивним устаткуванням і обладнанням і повністю відповідають вимогам, які пред'являються до споруджень даного типу.

Шановні вступники!
Актуальна інформація щодо Правил прийому до університету
та основних процедур вступної кампанії за посиланням http://surl.li/cfmiu

Адреса приймальної комісії:
61002, м. Харків, вул. Алчевських (Артема), 29, к. 120;
61168,  м. Харків, вул. Валентинiвська (Блюхера) 2, навчально-спортивний комплекс, к. 131,