Виховна робота на факультеті фізичного виховання і спорту

Виховна робота на факультеті фізичного виховання і спорту проводиться згідно закону «Про вищу освіту» України, «Концепції національно-патріотичного виховання молоді», «Концепції виховної роботи Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди» за основними напрямами: національно-патріотичне виховання; моральне виховання; політичне виховання; правове виховання; трудове виховання; екологічне виховання; естетичне виховання; фізичне виховання.

Реалізацію даних напрямів за планами загальноуніверситетських заходів, факультетських заходів і академічних груп здійснюють куратори та викладачі факультету, координацію заходів і їх проведення покладається на працівників деканату. Навчально-виховний процес забезпечують 13 кураторів.

Традиційними заходами в яких беруть участь здобувачі вищої освіти факультету це «Посвята у першокурсники на факультеті», конкурс художньої самодіяльності «Дебют», Посвята у козаки та Кубок Отамана, «Містер і міс», «Студентська весна» та ще багато інших заходів.

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ КОМІТЕТ Ф-ТУ ФВіС

Голова комітету
Давлекамова Єлизавета

здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

староста 32 академічної групи.

Метою діяльності волонтерського комітету у структурі Студентської Ради факультету є сприяння активної громадянської позиції, поширення національно-патріотичних та етичних цінностей серед студентської молоді, ропаганда здорового способу життя серед здобувачів вищої освіти, захист навколишнього середовища, збір та підтримка різних форм соціальної активності та ініціатив.
НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ ВОЛОНТЕРСЬКОГО КОМІТЕТУ:
ЗООЗАХИСТ

РОБОТА З ДІТЬМИ В ДИТЯЧИХ БУДИНКАХ