Освітня діяльність факультету фізичного виховання і спорту

Факультет здійснює високоякісну підготовку фахівців зі спеціальностей 014 Середня освіта (Фізична культура) та 017 Фізична культура і спорт

Спеціальність 014 Середня освіта (Фізична культура) має на меті підготовку фахівців здатних розв’язувати складні спеціалізовані завдання з організації освітнього процесу, зумовлені закономірностями й особливостями сучасної теорії та методики навчання, розвитку рухових здібностей і спортивного тренування в галузі фізичної культури. Фахівців здатних доцільно розробляти, моделювати засоби педагогічного впливу та ефективно застосовувати їх в практиці на основі сформованого науково-педагогічного світогляду та потреб в постійній самоосвіті та саморозвитку.

Спеціальність 017 «Фізична культура і спорт» має на меті задоволення потреб особистості, суспільства і держави у фахівцях, орієнтованих на сучасні методи освіти і виховання особистості, прищеплення здорового способу життя, а також підготовку таких фахівців з фізичної культури і спорту, які спроможні здійснювати освітню і спортивно-оздоровчу діяльність на високому професійному рівні.

За результатами навчання випуск отримає навички проведення тренування, супроводження та участі спортсменів у змаганнях, здійснення  організації оздоровчо-рекреаційної рухової активності різних груп населення, організація заходів з фізкультурно-спортивної реабілітації та форм адаптивного спорту для осіб, що їх потребують, здійснення навчання, виховання та соціалізації людини у сфері фізичної культури і спорту, застосовуючи різні педагогічні методи та прийоми.

Спеціальність 014 «Середня освіта (Фізична культура)»

Спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»

Розклад занять

Графіки навчального процесу