Наукова робота кафедри східних мов

Головна Cпівробітники Навчальна робота Наукова робота Історія кафедри Новини

Наукова робота кафедри здійснюється викладачами в контексті теми «Дослідження проблеми філології східних мов та методики викладання східних мов». У рамках теми кафедра проводить інтенсивну наукову роботу, організує всеукраїнські конференції, видає збірники наукових праць «Сучасні тенденції сходознавства», які виходять з 2003 року. Завдяки цьому викладачі та студенти кафедри мають можливість для наукових апробацій своїх досліджень. До збірки входять статті, проблематика яких стосується широкого спектра проблем літератури країн Сходу, міжнаціональних відносин, специфіки економічного та культурного життя азіатських країн. За роки свого існування на кафедрі східних мов було опубліковано велику кількість методичних та навчально-методичних робіт, статей, тез, монографій.  

Викладачі кафедри беруть активну участь у журі різних олімпіад та конкурсів зі східних мов.

З липня 2015 року кафедру східних мов очолила доктор пед. наук, професор Любов Сергіївна Калашник. З того часу кафедра почала активно займатися виховною та профорієнтаційною діяльністю. Плідна співпраця ведеться із Харківськими закладами середньої освіти: школи № 16, 17, 170, ліцей «Професіонал», гімназія №6, ліцей «Лествіца», а також Куп’янська   гімназія №1. Учні цих закладів завжди запрошуються для участі та відвідування різноманітних заходів, концертів, майстер-класів зі східних мов.

Було активізовано міжнародну роботу кафедри з посольствами країн Сходу. У січні 2016 року було відкрито Китайський культурний центр.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.