Історія факультету психології і соціології

Факультет психології і соціології У як самостійна навчальна структура факультет психології і соціології Харківського державного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди був створений у 1994 році відповідно до рішення МАК від 19 травня 1994 року, протокол № 11/1 наказом Міністерства освіти України № 186 від 17.06.1994 р.

Перший випуск фахівців денної форми навчання зі спеціальності «Психологія», «Соціологія» відбувся в 1999 році.

З 2003 року на факультеті здійснюється набір за заочною формою навчання, де отримують освіту без відриву від виробництва.

У 2004 році відбувся перший випуск бакалаврів денної та заочної форм навчання.

У 2005 році відбувся перший набір здобувачів за освітнім рівнем «магістрів» заданими спеціальностями.

З 2006 факультет готує фахівців за освітнім рівнем «бакалавр» зі спеціальності «Соціальна педагогіка (Соціальна робота)».

З 2010 року за освітнім рівнем «магістр».

З 2016 року факультет готує фахівців за освітнім рівнем «магістр» зі спеціальності «Політологія».

З 2018 року за освітнім рівнем «бакалавр».