Новини факультету психології і соціології

Звіт про організацію національно-патріотичного виховання на факультеті психології і соціології!

22.03.2021 р. на засіданні Виконавчої Ради (Ради з якості) про організацію національно-патріотичного виховання на факультеті психології і соціології доповів координатор з виховної роботи, кандидат політичних наук, доцент кафедри політології, соціології і культурології Данько Ю.А.

Презентація виступу

День відкритих дверей!

5 січня на факультеті психології і соціології Відвідайте День відкритих дверей Online. В ході якого майбутні абітурієнти змогли поспілкуватися з керівництвом факультету.

Новорічний прийом!

29 грудня 2020 року відбувся новорічний прийом з адміністрацією університету «Сковородинівський Олімп- 2020».

Вітаємо випускників-магістрів 2020 року!

22 грудня 2020 року на факультеті відбувся випуск студентів-магістрів Online

Нагорода премією імені Г.С. Сковороди

22 грудня 2020 року в.о. ректора, доктор педагогічних наук, професор, член – кореспондент Національної Академії педагогічних наук України, Бойчук Юрій Дмитрович нагороджує премією імені Г.С. Сковороди із врученням пам’ятної медалі та посвідчення здобувача факультету психології і соціології Литовку Дарину.

«Студентський науковий дебют»

Наприкінці листопада 2020 р. відбувся щорічний, цього року вже 27-й, конкурс «Студентський науковий дебют», у якому як завжди беруть участь студенти-першокурсники. Вони представляють на конкурс власні перші наукові праці, які охоплюють усі галузі психології, висвітлюють актуальні питання, акцентують увагу на проблемах сьогодення.

Вітаємо переможців конкурсу "Науковий дебют першокурсників": Геник Руслана, Ляшенко Карину, Кучеренко Єлизавету, Войт Марію, Вайс Марію та Мирошниченко Тетяну. Також висловлюємо подяку науковим керівникам - магістрам 5 курсу: Чепеленко Юлії, Кєдровій Аліні, Дереповській Марині та Гоголю Денису.

Альма-матер in the Future» - 2020

16 грудня у дистанційному форматі відбувся 2-й етап захисту студентських проєктів загальноуніверситетського конкурсу «Альма-матер in the Future» - 2020.

Від факультету психології і соціології приймали участь студенти Артюшенко Валерія, Якимович Дмитро, з роботою «Театральна феєрія у педагогічному» - соціальний проєкт зі створення студентського театру ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

Проєкт націлений на формування активної молодої спільноти ХНПУ імені Г.С. Сковороди, розвитку лідерських якостей, соціальної активності, забезпечення підвищення практичного компоненту професійної підготовки майбутніх фахівців та зростання інтересу та зацікавленості у навчанні у здобувачів вищої освіти.