Співпраця факультету психології і соціології

Кафедра політології, соціології і культурології активно співпрацює: з Міністерством освіти і науки України; з Соціологічною асоціацією України; Харківською асоціацією політологів; громадською спілкою «Харківський університетський консорціум»; кафедрою соціології та політології Національного технічного університету «ХПІ»; лабораторією соціально-політичних досліджень при Харківському національному університеті Повітряних сил імені Івана Кожедуба; з соціологічним факультетом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кафедрою соціології та політології Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», кафедрою політології та соціології Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кафедрою міжнародної інформації Національного університету «Львівська політехніка».

Наукова співпраця кафедри психології переважно спрямована на розробку та впровадження нових психолого-педагогічних технологій у практику закладів системи освіти та інших організацій, проведення науково-практичних конференцій тощо.

В рамках творчої співпраці «Університет – школа» укладена низка договорів з загальноосвітніми та спеціалізованими закладами м. Харкова та Харківської області. В рамках співпраці проводиться практична підготовка здобувачів, розробляються наукові підходи до вирішення психолого-педагогічних задач і проблем, розробляються практичні рекомендації, створюються і впроваджуються корекційні та психопрофілактичні програми, надаються консультації, проводяться круглі столи, воркшопи, конференції.

Довгі роки кафедра співпрацює з Авторською школою Бойка, Гімназією № 46, ЗОШ № 52, ЗОШ № 140, Ліцеєм № 141, Гімназією № 169, Харківським обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей та іншими закладами.

Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки співпрацює з Харківським обласним благодійним фондом «Соціальна служба допомоги», Благодійною організацією «Благодійний фонд «КАРІТАС Харків», Центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Харківським обласним центром зайнятості, Харківським благодійним фондом «Благо», Філією Державної установи «Центр пробації» в Харківській області, Харківський культурно-оздоровчий комплекс «Немо».