Науковий фаховий збірник кафедри української літератури та журналістики імені професора Леоніда Ушкалова

НАУКОВІ ЗАПИСКИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ Г.С.СКОВОРОДИ. ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВО

Перейти на домашню сторінку

Рік заснування: 1997

ISSN 2312-1068 (Print), ISSN 2312-1076 (Online)
Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ № 15545–4017 ПР від 17.07.2009 р.

Спеціальність ДАК: філологічні  науки (літературознавство).

Галузь та проблематика: Літературознавство: російська література, українська література, порівняльне літературознавство, література зарубіжних країн, слов’янських народів, фольклористика, теорія літератури.

Постановою Президії ДАК України № 1-05/5 від 18.11.2009 p. (перереєстрація: наказ МОН України №409 від 17.03.2020 р.) збірник наукових праць внесено до категорії "Б" Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

Електронну версію журналу включено до Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.

Збірник зареєстровано в міжнародних каталогах періодичних видань та базах даних: Ulrichsweb Global Serials Directory, OCLC WorldCat, Open Academic Journals Index (OAJI), Research Bible, Index CopernicusGoogle Scholar, BASE (Bielefeld Academic search Engine), Open AIRE, ERIH PLUS.

Номери та статті з 2019 р. мають DOI від CrossRef

Засновник: Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Головний редактор: Л.В. Гармаш, доктор філологічних наук, професор кафедри української лiтератури та журналістики імені професора Леоніда Ушкалова Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди