Професорсько-викладацький склад кафедри зарубіжної лiтератури та слов’янських мов імені професора Михайла Гетманця

Кафедра укомплектована висококваліфікованими кадрами викладачів. Усі  викладачі працюють на постійній основі, мають учену ступінь і наукове звання,  базова освіта яких співпадає з профілем дисциплін, які викладаються. Серед них 5 докторів наук (С.К. Криворучко, О.С. Силаєв, І.І. Степанченко, О.О. Скоробогатова, О.В. Радчук), 1 професор, кандидат наук (І.В. Разуменко), 8 кандидатів наук, доцентів (Т.П. Стаканкова, О.І. Артюх, Т.В. Горячева, М.М. Журенко, О.П. Ільїницька, О.П. Карпенко, А.Г. Козлова, Н.М. Халанська). Наявність кваліфікованих викладацьких кадрів дозволяє кафедрі забезпечувати належний рівень навчально-виховного процесу.