Студентська рада факультету фізичного виховання і спорту

Рада студентів факультету фізичного виховання і спорту  – це активна і згуртована команда, що об'єднує ініціативних, активних і талановитих студентів, які прагнуть зробити навчання і дозвілля на факультеті цікавими та продуктивними. Ми прагнемо створити середовище, де кожен студент зможе реалізувати свій освітній, науковий, спортивний  потенціал, знайти нових друзів та отримати незабутні враження від студентського життя.

У склад студентської ради входить арт комітет, медіа комітет, спортивний комітет, волонтерський комітет та  культурно-масовий комітет, які проводять заходи різного рівня, включаючи спортивні змагання, культурні заходи та соціальні акції. Основними завданнями комітетів є сприяння формуванню у здобувачів вищої освіти моральних та етичних норм, виховання патріотизму, пропаганда здорового способу життя, забезпечення участі здобувачів у реалізації державної молодіжної політики.

Органи студентського самоврядування активно співпрацюють з адміністрацією факультету та університету, сприяють розв'язанню важливих питань, що стосуються навчального процесу та умов навчання, забезпечують актуальною інформацією про всі події та можливості, що відкриваються перед здобувачами.

Студентське наукове товариство це об’єднання здобувачів факультету фізичного виховання і спорту для організації ефективної науково-дослідної роботи факультету, сприяння підвищенню якості теоретичної та науково-практичної підготовки студентів, розвитку індивідуальних і організаційних здібностей та їх реалізації в професійній діяльності.

Ми відкриті до нових ідей і проєктів, підтримуємо студентські ініціативи, що сприяють покращенню навчального процесу, наукової діяльності  та підвищенню активного рівня життя в університеті.

Контактна інформація:

• Email: anastasiia.kondratska@hnpu.edu.ua
  • Соціальні мережі: Інстаграм fvis.faculty.hnpu
61168,  м. Харків, вул. Валентинiвська (Блюхера) 2, навчально-спортивний комплекс, к. 131,

тел. (0572) 68-06-13

E-mail: faculty-sport@hnpu.edu.ua