Інформація про акредитацію та ліцензування Історичного факультету

Акредитація - це процедура надання вищому навчальному закладу певного типу права провадити освітню діяльність, пов'язану із здобуттям вищої освіти та кваліфікації, відповідно до вимог стандартів вищої освіти, а також до державних вимог щодо кадрового, науково-методичного та матеріально-технічного забезпечення

Положення про акредитацію освітніх програм

Політика забезпечення якості діяльності НАЗЯВО

Що таке Силлабус і для чого він:

III-IV ступінь акредитації

Це акредитація вузів вищої категорії: академії, інститути, університети. Всі вони вже мають індивідуальні системи навчання і науковий склад викладачів середньої та вищої ланок, власні друкарські офіси і газетне видання. Як правило, процес навчання в таких закладах заснований на використанні Болонської системи, яка має на увазі двох-або трехсеместровое навчання.

Ліцензування має на увазі підтвердження правана здійснення того чи іншого виду діяльності або надання тих чи інших послуг, а акредитація організації підтверджує якість і відповідність певним нормативам, які є в законодавчій базі.

Обидві процедури починаються з ініціативи потенційного об'єкта ліцензування / акредитації, який має написати відповідну заяву і подати його разом з пакетом документів до уповноважених органів. Закон про акредитацію регламентує склад такого пакета паперів, який залежить від типу об'єкта.

За результатами перевірок видається два основних документа: ліцензія і сертифікат (атестат) акредитації відповідно. Ці документи мають термін придатності. Як правило, він становить 5 років. Коли документи втрачають силу, процедура повторюється.

Закон України про вищу освіту з останніми змінами та доповненнями

Відомості щодо здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти

Спеціальність 014 Історія, (бакалаврський) рівень вищої освіти

• Інформаційне забезпечення