Співпраця факультету іноземної філології

Факультет є учасником спільного міжнародного проєкту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний учитель нового покоління» із впровадження нової програми з методики навчання англійської мови. Проєкт є складником реформи професійної підготовки педагогів та передбачає оновлення змісту навчання, зміщення акценту з теоретичної на практичну підготовку та формування компетентностей учителя англійської мови.

Фахівці факультету (професор Тучина Н.В., доцент Каминін І.М., доцент Українська О.О.) входять до групи розробників цієї програми і разом із викладачами, які пройшли спеціальні тренінги у зимових і літніх школах Британської Ради, забезпечують проведення занять із методики навчання англійської мови за експериментальним планом та розповсюджують передовий педагогічний досвід по ВНЗ України.

Кафедри факультету також співпрацюють з Інститутом Гете, Науковим і культурним французьким центром у Харкові, Ізраїльським культурним центром, посольствами Японії, Китайської Народної Республіки, Туреччини, Ірану в Україні. За сприяння амбасад на факультеті створено культурні центри: Регіональний центр японської культури і освіти, Ізраїльський культурний центр, Іранський культурний центр, Китайський культурний центр, Турецький культурний центр. До навчання іноземних мов залучаються фахівці з тих країн, мови яких вивчаються.

Науково-педагогічні працівники факультету співпрацюють із закладами загальної середньої та спеціалізованої освіти Харкова та області, проводять профорієнтаційну роботу серед випускників, беруть участь у проведенні учнівських та студентських предметних олімпіад з іноземних мов, а також у роботі Харківського територіального відділення Малої академії наук.


 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.