Студентське життя факультету іноземної філології

Протоколи засідань спілки студентів та молоді факультету іноземної філології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди за 2020 - 2021 навчальний рік

Студентське життя на факультеті іноземної філології вирує подіями як факультетського, так і загальноуніверситетського, а іноді, й міського масштабу. Ми прагнемо розвитку не лише академічних, а й творчих здібностей та лідерських якостей сучасної молоді, її національно-патріотичного, духовного, естетичного й фізичного виховання та заохочення здорового способу життя. 

Здобувачі беруть участь у творчих заходах університету (Дебют першокурсника, святковий концерт до Дня працівників освіти і науки, Студентська весна); загальноуніветситетських конкурсах (конкурс відео-проектів «Мій університет – моя гордість», конкурси есе, Міс та містер університету, змагання команд Ліги Сміху на Кубок ректора); волонтерських акціях (благодійних ярмарках, концертах для дітей-сиріт та вихованців спеціалізованих учбових закладів, у зборі коштів та речей для надання благодійної допомоги військовим); загальноуніверситетських та міжуніверситетських спортивних заходах (естафетах, спартакіадах, у змаганні за Кубок Отамана, у щорічних обласних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» тощо). 

В 2014-15 навчальному році на факультеті налагоджено видання студентського альманаху A WAY TO SUCCESS (Шлях до успіху), в якому висвітлюються важливі події в житті студентства щодо навчального процесу, позааудиторної діяльності, розвитку студентського самоврядування.


 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.