Навчання для іноземних здобувачів вищої освіти

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди (Університет) є одним зі старіших та найбільш шанованих освітніх навчальних закладів в Україні. Упродовж декількох десятиліть Університет надає якісні освітні послуги іноземним здобувачам з різних куточків світу. За цей час близько  2000 іноземців отримали освіту в нашому виші. Наразі в нашому Університеті понад 100 іноземці, серед них громадяни Китаю, Туркменістану, Туреччини, Азербайджану, Молдови.

Наразі освітній процес реалізується в онлайн режимі з застосуванням технологій дистанційного навчання з використанням різних методів синхронного, асинхронного та індивідуалізованого навчання.

Навчання відбувається на  базі десяти факультетів:

Факультет історії і права

Факультет природничої, спеціальної і здоров’язбережувальної освіти

Український мовно-літературний факультет імені Г.Ф. Квітки-Основ`яненка

Факультет дошкільної освіти

Факультет іноземної філології

Факультет мистецтв

Факультет початкового навчання

Факультет соціальних і поведінкових наук

Факультет фізичного виховання  і спорту

Фізико-математичний факультет

61002 м.Харків, вул.Алчевських29, оф.202